Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Zdieľaj svoje vedomosti. Je to spôsob, ako dosiahnuť nesmrteľnosť.“
Dalajláma

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Age of Ultron – Plagát predstavujúci celý tým

Zdroj fandimefilmu.cz🕔19:00, 25. február 2015    923x

Age of Ultron – Plagát predstavujúci celý tým

Nový oficiálny plagát nielenže predstavuje pokope celý tím ,,Pomstiteľov“, ale odhaluje nám aj návrat známeho hrdinu a tiež meno ďalšieho hudobného skladateľa. A spomínaním skladateľom nie je nikto iný ako legendárny Danny Elfman.

Podľa informácií na plagáte zložil nešpecifikované dodatky k hudobnému doprovodu práve Danny Elfman. Prizvanie druhého skladateľa u filmov podobného rozsahu nie je nič výnimočné, ibaže sa vo väčšine pripadov jedná hlavne o malých hudobníkov. Preto účasť takéhoto hudobného esa vyvoláva veľa otázok a je nateraz záhadou.

Atmosféra, ktorú nám plagát približuje, dáva tušiť, že hrdinov opäť čaká poriadny kus práce. Zaujímavé je, že Vision (Paul Bettany) ešte stále nie je ukázaný v plnej paráde, hoci sme ho už mali možnosť vidieť prostredníctvom rôznych promoartocv, či v podobe hračiek. Ešte zaujímavejším je však fakt, že v spodnej časti plagátu sa spomína meno Anthonyho Mackieho, ktorý v najnovšom filme o Kapitánovi Amerika stvárnil superhrdinu Falcona. Ďalej sú potvrdení aj Heimdall (Idris Elba), Peggy Carter (Hayley Atwell) a profesor Selvig (Stellan Skarsgård). Ale mená ako Thomas Kretschmanna (vo filme Baron von Strucker – ukázaný v potitulkovej scéne v Kapitánovi Amerika 2) a Andy Serkis (ktorý sa predstavil už v prvom trailery) by ste však na plagáte hľadali zbytočne.


Najčítanejšie články