Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Tým, ako jednáte sami so sebou, učíte druhých jednať s vami.“
Martin Rutte

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Avengers 2: Ochutnávka ďalšieho traileru

Zdroj YouTube🕔19:00, 5. marec 2015    531x

Avengers 2: Ochutnávka ďalšieho traileru

Avengers: Age of Ultron predstavujú nový, v poradí už tretí trailer. Okrem faktu, že je podstatne viac nabitý akciou ako predošlé dva, určite pritiahne našu pozornosť aj tým, že nám opäť trošku poodhaľuje schopnosti dvoch nových superhrdinov.

Nový trailer k dlhoočakávanému filmu Avengers 2 nám bližšie predstavuje hlavného záporáka filmu – Ultrona (James Spader) a poodhaľuje nám aj spôsob jeho myslenia, silu a schopnosti, pre ktoré sa stáva hrozbou nielen pre ,,Pomstiteľov“, ale aj pre celý svet. Celková atmosféra je oproti predošlým, jemne hudbou ladeným trailerom značne výbušná. Navyše v ňom môžeme znateľnejšie pocítiť Ultronovu snahu ,,roztrhať“ celý tím zvnútra a postaviť hrdinov proti sebe, čo v samotnom traileri vyeskaluje súbojom Hulk vs Hulkbuster na fasáde výškovej budovy.

Okrem známych tvárí sa z upútavky môžeme čo to dozvedieť aj o tvárach nových, čiže o Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) a Quicksilverovi (Aaron Taylor-Johnson). Na pár sekúnd možno vidieť, ako sa Scarlet witch pohráva s myšlienkami Čiernej vdovy (Scarlett Johansson), alebo ako Quicksilver dáva Kapitánovi Amerika (Chris Evans) slušnú nakladačku. Rovnako sa môžeme potešiť krátkou ukážkou ,, Avengers tower”, ktorá vznikla z pôvodnej ,,Stark tower” a slúži ako centrála celého tímu. No a v úplnom závere sa na nás na chvíľu zahľadía oči samotného Visiona (Paul Bettany), ktorý je doteraz najviac utajovaným prekvapením celého filmu.

Ďalej už bez ďalších zbytočných komentárov prikladáme spomínaný trailer.


Najčítanejšie články