Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Keď sa pred nami jedny dvere zatvoria, iné sa otvoria. Ale my sa niekedy pridlho a ľútostivo pozeráme na zatvorené dvere, pričom nevidíme tie, ktoré sa pre nás otvorili“
Alexander Graham Bell

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Ako sa biznismeni prepravujú na letisko?

Zdroj PlaCla🕔20:00, 4. január 2016    526x

Ako sa biznismeni prepravujú na letisko?

Významní podnikatelia a majitelia firiem veľmi často cestujú do zahraničia, lebo vybavovanie zákaziek so zahraničnými obchodnými partnermi na diaľku je pomerne časovo náročné.

Oveľa jednoduchšie je sadnúť do lietadla a dohodnúť si schôdzku v malebnej kaviarni v Londýne, Paríži či iné európske metropoly. Cestovanie lietadlom je lacné, rýchle a bezpečné. No podnikatelia sa musia na letisko nejakým spôsobom prepraviť, pričom najžiadanejšia služba je taxi. V Bratislave pôsobí luxusná taxi spoločnosť, ktorá sa zameriava na zámožnú klientelu. V nasledujúcich riadkoch vám o taxi Schwechat prezradíme viac zaujímavých informácií.

Vozový park taxi spoločnosti tvoria luxusné modely nemeckej automobilky Mercedes-Benz. Vodiči sadajú za volant vozidiel z tried E a V, pričom interiér symbolizuje prepych a pohodlie. Veľmi žiadanou službou je práve taxi na letisko Schwechat. Ešte pri odchode na letisko môžete vybaviť posledné e-maily, pretože na palube vozidla je k dispozícii pripojenie k internetu prostredníctvom Wi-Fi siete. Jazdu spríjemňuje možnosť občerstvenia.

Akonáhle prídete pred letiskovú halu, vodič vás vyzve k zaplateniu. Možno zistíte, že nemáte pri sebe žiadnu hotovosť. Nič sa nedeje. Na rozdiel od ostatných taxi služieb, taxi Bratislava Schwechat umožňuje bezhotovostnú platbu prostredníctvom platobnej karty. Každé vozidlo disponuje platobným terminálom.


Vodiči s jazykovou vybavenosťou

Občas sa stane, že si taxi službu objednajú zahraniční biznismeni. V takom prípade do vozidla sadajú vodiči s jazykovou vybavenosťou. Cestujúci sa nemusia obávať, že by sa s vodičom nedohovorili. Tým taxi Schwechat predchádza rôznym nepríjemnostiam.

Veľmi často sa totiž stáva, že klient hovoriaci cudzím jazykom sa ocitne kvôli nedorozumeniu na zlej adrese. No s vodičmi ovládajúcimi cudzie jazyky taký problém nenastane. 

Najčítanejšie články