Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Pri investovaní sú pohodlné veci zriedkakedy výnosné“
Robert Arnott

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Dynamické podložky na stoličku zaistia vaše zdravé sedenie

Zdroj http://www.dynasit.sk/🕔12:00, 3. jún 2016    566x

Dynamické podložky na stoličku zaistia vaše zdravé sedenie

Je dokázané, že si nezdravým a dlhodobým sedením spôsobujeme mnoho civilizačných chorôb. Z nevhodného sedenia vzniká predovšetkým bolesť chrbta, často chronická.

Od nej sa môžu ďalej odvíjať bolesti hlavy, stres i depresie. Výbornou pomôckou, ktorá z nášho nezdravého sedenia urobí zdravé, je dynamicko-smerová podložka na sedenie Dynasit. Nepotrebujete žiadne drahé špeciálne ergonomické stoličky, stačí vám tento špeciálny sedák. A ten vie ešte omnoho viac, než len vytvoriť základ pre zdravé sedenie. Vie totiž čiastočne vynahradiť náš nedostatok pohybu a zvýšiť náš denný energetický výdaj. A ani nemusíme ísť behať.

Princíp dynamického sedenia pomáha od bolesti

Dynamické podložky na stoličku pomáhajú predchádzať a riešiť problémy s bolesťou chrbta a krku. Majú schopnosť posilňovať chrbtové svalstvo a odstraňovať jeho ochabnutosť. Dynamicko-smerové podložky v dlhodobom dôsledku výraze zlepšujú držanie tela. K tomu telo dynamicky rozpohybovávajú ako pri športovaní a pohybe a zvyšujú tak náš energetický výdaj. Dynasit podporuje našu svalovú činnosť, čím dochádza k tomu, že aj keď sedíme, spaľujeme kalórie ako pri pohybe. Zatiaľ čo pri klasickom sedení spotrebujeme zhruba 100 kcal/h, pri sedení na dynamickej podložke Dynasit je to až 280 kcal/h, čo je takmer trojnásobok. Podložka súčasne masíruje a prekrvuje oblasť sedacích svalov a ich okolia. To má veľmi priaznivý vplyv na redukciu prejavov celulitídy.

Dynasit proti hrbeniu sa detí aj dospelých

Dynamicko-smerové podložky Dynasit sú užitočný pomocníkom už od detského veku. Napomáhajú telu k správnemu držaniu a redukujú bolesti chrbta, ktoré nesprávnym sedením vznikajú. Dynamické podložky na stoličku vedia v deťoch vypestovať správne návyky sedenia bez hrbenia, u dospelých pomáhajú s odvykaním od nesprávnych zlozvykov pri sedení. Podložky majú príjemný dizajn a pri väčšom objeme je možné vyrobiť aj podložky s vlastným dizajnom. Získate tak napríklad pekný a funkčný darček pre svojich zamestnancov alebo obchodných partnerov. Dynamicko-smerovú podložku objednáte na webe Dynasit.sk.

Najčítanejšie články