Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Sebadôvera nepochádza z toho, že vždy poznáme pravdu, ale z toho, že sa nebojíme mýliť“

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Tešíš sa ráno do práce?

Zdroj PROPLUSCO🕔13:00, 9. december 2016    609x

Tešíš sa ráno do práce?

Alebo patríš k tým, ktorých už práca nebaví? Podchvíľou riešiš s kolegami nezhody na pracovisku? Zažívaš pocit nedocenenia za svoju zodpovedne vykonanú prácu? Alebo chceš skúsiť niečo nové a posunúť sa vo svojej profesnej kariére na vyšší level?

Neustály stres, nátlak termínov, časový deficit a mnohé ďalšie faktory, s ktorými sa každý deň stretávaš - uvedomíš si „psychickú nepohodu“, ktorú každý deň zažívaš. Ak k tomu pridáme fakt, že nemáš dostatok času na seba, na svoje koníčky a najmä na svoju rodinu – zastav sa. Zamysli sa. Začni zvažovať – je to tá správna práca pre mňa? Chcem žiť takto ďalších 5 – 10 rokov?

Nie – chcem to zmeniť! Je čas nájsť si prácu, do ktorej budem chodiť rád, ktorá ma bude napĺňať. Ale ako na to? Čítať množstvo inzerátov, rozposielať životopisy, kontaktovať firmy, absolvovať vstupné pohovory …. Ide to aj ľahšie! Pracovné a personálne agentúry to urobia za nás a pomôžu nám nájsť si tú „správnu“ pracovnú pozíciu. Ich služby môžeme využiť v každom väčšom meste. Ušetria nám drahocenný čas, ale najmä – máme istotu, že nám vyberú vhodnú pracovnú pozíciu v serióznej spoločnosti. Školený zamestnanec agentúry nás pripraví na vstupný pracovný pohovor, priblíži nám otázky, ktoré budú zaujímať potencionálneho zamestnávateľa. Pomôže nám uvedomiť si vlastné kvality a doporučí nám, ako správne prezentovať naše odborné skúsenosti a kompetencie. Tieto rady sú obzvlášť k nezaplateniu pre tých z nás, ktorí sa v takejto situácii ocitli po prvý krát. Ale aj pre nás ostatných, keďže pracovný trh sa neustále vyvíja a prispôsobuje aktuálnym potrebám firiem. Aj preto je veľmi praktické a pohodlné využiť služby pracovnej čipersonálnej agentúry, ktorá ponúka aktuálne pracovné miesta i krátkodobé brigádnické práce.

Stačí sa len poradiť a správne si vybrať!