Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Nič netrvá večne, ani vaše problémy.“
Arnold H. Glasgow

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Fotopasca zachytí všetko, čo sami nezachytíte

Zdroj placla🕔13:00, 2. február 2016    669x

Fotopasca zachytí všetko, čo sami nezachytíte

V súčasnej dobe je bezpečnosť veľmi skloňovanou témou, pretože veľa domácností si uvedomuje dôležitosť preventívnej ochrany pred zlodejmi. Ideálnym, no nákladným riešením je bezpečnostný kamerový systém.

Lacnejšou alternatívou je fotopasca, ktorá nachádza uplatnenie pri ochrane nehnuteľností a sledovaniu zveri v prírode. V nasledujúcich riadkoch vám o fotopasce prezradíme viac zaujímavých informácií.

Hoci sa na prvý pohľad zdá, že fotopasce pracujú na zložitom princípe, opak je pravdou. Ich účelom je zachytiť potenciálneho zlodeja a nevítanú zver na stráženom pozemku, pričom samotné zariadenie je úplne neviditeľné a nenápadné. Akonáhle sa nečakaná návšteva objaví v monitorovanom priestore, fotopasca túto skutočnosť zaznamená a majiteľa daného pozemku informuje o prítomnosti nepozvanej návštevy.

Ako vybrať správnu fotopascu?

Na tuzemskom trhu sa veľkej popularite tešia model BUNATY FULL HD, ktorý nachádza uplatnenie pri ochrane a ku zvýšeniu bezpečnosti rodinných domov, ba dokonca ku monitorovaniu zveri. Unikátna novinka, ktorá sa objavila na českom a slovenskom trhu na prelome rokov 2015 a 2016, snúbi perfektné maskovanie s minimálnym množstvom lesklých plôch na prednom obale. Nespornou výhodou je česká mutácia zariadenia, teda budete všetkému úplne rozumieť.

Fotopasca BUNATY FULL HD disponuje laserovým ukazovátkom, s ktorým ľahko a rýchlo zistíte nasmerovanie zariadenia. 

Nasledovníkom je prototyp BUNATY FULL HD GSM. Ako už samotný názov napovedá, tento model je vybavený GSM modulom. Podporuje GPRS, a preto zhotovené fotografie okamžite dostanete na e-mail či mobilný telefón. Ostatné vlastnosti sú totožné ako s predchádzajúcim predstaveným typom. Obe variácie môžete využiť ku ochrane a zvýšenie bezpečnosti majetku v priemyselných objektoch, na parkoviskách, ba dokonca v uliciach miest a obcí. Veľmi často ich využívajú poľovníci v lesoch, aby zachytili pohyb zveri. Nie raz sa stalo, že zachytili vzácnu zver.

Ďalšie obľúbené značky

Slovenská klientela si veľmi obľúbila fotopasce svetovo preslávenej značky BROWNING, konkrétne model Range Ops XR Series. Po produktoch tejto značky siahajú predovšetkým poľovníci, ktorí potrebujú zachytiť pohyb divej zveri. Vzdialenosť sa pohybuje okolo pätnástich metrov. Fotopasca zaznamenáva video so zvukom, pričom podľa potreby si nastavíte rýchlosť snímania. Fotopasca BROWNING Range Ops XR Series sa vyznačuje precíznym spracovaním, ktoré dokonale odoláva podmienkam v prírode.
Ak chcete investovať do kvalitných fotopascí, potom odporúčame internetový obchod efotopasce.sk, ktorý sa pýši bohatým produktovým portfóliom. Okrem vyššie dvoch spomínaných značiek sú k dispozícii aj ďalší výrobcovia. Môžete sa tešiť okrem pestrého sortimentu aj na atraktívne obstarávacie ceny.

Najčítanejšie články