Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Kto neverí na zázraky, tomu sa nikdy žiadne nestanú.“
Anonym

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Blackjack - kartová hra, ktorá má dlhú históriu

Zdroj PlaCla🕔20:00, 4. január 2016    420x

Blackjack - kartová hra, ktorá má dlhú históriu

Blackjack v súčasnosti spadá medzi najznámejšie a najhranejšie kartové hry v kamenných a internetových kasínach.

Blackjack môžete poznať aj pod slovenskou prezývkou "dvadsaťjeden". Ak si chcete prvýkrát zahrať kartovú hru s dlhoročnou tradíciou, môžete vyskúšať blackjack zadarmo v modernom online kasíne. 
Prostredníctvom internetového servera Blackjackonline.sk sa môžete naučiť rôznym stratégiám, tipom a trikom, ktoré vám dopomôžu k nemalej výhre.


História blackjacku

Veľa odborníkov sa zhoduje, že kartová hra blackjack nachádza svoj pôvod v dvoch hrách, a to konkrétne v "baccarate" a "sedem a pol". Kolískou blackjacku je pravdepodobne Taliansko, kde sa využívali iba karty s hodnotami osem, deväť a desať. Číselné karty mali váhu jedného bodu, kdežto karty "face" mali hodnotu pol bodu.
Korene blackjacku sú tiež vo Francúzsku, kde sa v kasínach hrala hra "vingt-et-un", ktorá je v tuzemsku známa ako "dvadsať jedna". Hoci sa na prvý pohľad išlo o blackjack, ešte tu boli stále odlišnosti v pravidlách. História blackjacku je skutočne dlhá a bohatá.


Ako hrať online blackjack so živým krupiérom?

Návšteva kasína so sebou obnáša veľa nákladov. Avšak nasať pravú atmosféru kasína, bez toho aby ste museli vytiahnuť päty zo svojho domu, môžete. Stačí zájsť na portál Blackjackonline.sk, kde si vyskúšať rôzne verzie hry zadarmo. Blackjack si môžete zahrať kedykoľvek počas dňa, lebo je dostupný 24 hodín. Samozrejmosťou je úplná anonymita. Ešte zaujímavbejšou verziu je online blackjack so živým krupiérom, kde vás hrou sprevádza skutočná sexi krupiérka cez TV prenos. Môžete s ňou komunikovať, rovnako aj s ostatnými hráčmi pri stole. 
Ak chcete vyskúšať kartovú hru, ktorú hrával tiež váš otecko či dedko, teraz máte šancu. A nemusíte minúť ani korunu.

Najčítanejšie články