Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Jediný kto môže zmeniť minulosť je historik.“
Samuel Butler

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Stieracie žreby v mobile

Zdroj PlaCla🕔 9:00, 21. apríl 2016    673x

Stieracie žreby v mobile

Mobilné žrebovanie sa dostáva do popredia.

V súčasnej dobe veľa Slovákov usiluje o výhru v lotériových hrách, kedy musí uhádnuť šesť čísel zo štyridsiatich deviatich pre získanie vysokej peňažnej výhry. A často sa výhry pohybujú v rádoch desiatich tisícov až miliónov eur. No šťastie sa usmeje len na máloktorého obyvateľa našej republiky. V tejto oblasti sa do popredia dostávajú stieracie žreby, kde je šanca na výhru oveľa vyššia. A navyše nemusíte chodiť do trafiky, aby ste si stieracie žreby kúpili, lebo dnes sa dajú stierať tiež v mobilnom telefóne. Ako taký systém funguje? 

Nespornou výhodou je, že u stieracích žrebov nemusíte čakať na zlosovanie výherných čísiel. Ihneď sa dozviete, či do vášho vrecka pribudnú nejaké tie eurá navyše alebo nie. Vyhrať môžete ako jedno euro, tak aj sto tisíc eur. A práve tá druhá suma znie oveľa lákavejšie. Nie nadarmo sa hovorí, že kto nehrá, nevyhrá. Ak chcete vyhrať, potom stieracie žreby online vám dávajú šancu. Akú hru so stieracími žrebmi vybrať? A ako hrať prostredníctvom internetu či mobilu? 

Ako fungujú mobilné stieracie žreby? 
Princíp mobilného žrebovania je úplne jednoduchý. Prostredníctvom webovej stránky MOBILOS.sk, ktorá sa na mobilné žrebovanie orientuje, vyskúšate svoje šťastie. Aby ste nejakú čiastku vyhrali, musíte vo stieracom žrebe nájsť tri zhodné finančne hodnoty. Ihneď zistíte, či ste niečo vyhrali alebo nie. A keď nad vami stojí víla Šťastena a odkryjete tri rovnaké čiastky, popritom postupujete tiež do pravidelného mesačného zlosovania o ďalšiu finančnú výhru. 

MOBILOS je nová výzva pre všetkých milovníkov lotériových hier. Dokonca si môžete stiahnuť aplikáciu do svojho mobilu a skúšať svoje šťastie pravidelne. Aplikácia je dostupná pre používateľov operačných systémov Android a iOS. Vybrať si môžete celkom z piatich losov, ktoré sa líšia svojou cenou a maximálnou výhrou. Najlacnejší los, ktorý stojí 50 centov, ponúka maximálnu výhru 25 000 euro. A najdrahší los, za ktorý zaplatíte 5 euro, ponúka maximálnu výhru 100 000 eur. A to sa už oplatí, nemyslíte? 

Akonáhle si vyberiete variantu žrebu, potom sa vám ponúkne ešte niekoľko možností. Rovnako ako by ste si v trafike vyberali z niekoľkých losov, tak aj prostredníctvom internetu si vyberiete ten, ktorý vám padne do oka. Potom stačí poslať SMS správu s konkrétnym kódom a ihneď sa dozviete, či ste vyhrali. Aj malá výhra príjemne obohatí rodinný rozpočet. 

Kto môže stierať losy v mobile? 
Ak ste teda doteraz nemali šťastie v lotériách, stieracie losy vám dávajú novú šancu vyhrať. MOBILOS je určený pre slovenských hráčov, respektíve pre hráčov využívajúcich SIM kartu slovenských mobilných operátorov na území Slovenskej republiky. Ak máte síce slovenskú SIM kartu, ale ste v zahraničí, potom sa zúčastniť nemôžete. 

Najčítanejšie články