Používaním stránok maxivyber.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac informácií o používaní cookies.

„Sebadôvera nie je zárukou úspechu, ale vzorec myslenia, ktorý zvýši vašu pravdepodobnosť úspechu, húževnato hľadať spôsoby, aby všetko fungovalo“
John Eliot

16 °CZatiahnutá oblačnosťZatiahnutá oblačnosťBratislava, SK
Reklama

Desať vecí, ktoré nemôžete zabudnúť vo svoj svadobný deň

Zdroj http://www.mujerhoy.com🕔11:00, 20. júl 2015    571x

Desať vecí, ktoré nemôžete zabudnúť vo svoj svadobný deň

Miesto svadby už máte vybrané, svadobné šaty kúpené, pozvánky rozposlané, medové týždne naplánované.

Napriek tomu sa zoznam vecí, ktoré nemôžete v svadobný deň zabudnúť, môže zdať nekonečný. Existuje toľko vecí, ktoré treba mať na pamäti, že budete určite potrebovať pomoc. Najlepšie je najať si skúsenú svadobnú agentku, ktorá za vás všetko naplánuje, zariadi a vy si môžete jednoducho vychutnať svoj veľký deň. Ak si takúto službu nemôžete dovoliť, skúste požiadať o pomoc niekoho spoľahlivého, kto vám s prípravami pomôže. Tu je len niekoľko bodov, ktoré vám s prípravami môžu pomôcť. 

1. Odfotiť sa s každým
Jedna z vecí,ktoré ma z môjho svadobného dňa najviac trápia je, že nemám spoločnú fotku s mojou mamou (len ja a ona). V ten deň zvyčajne myslíme na celý svet, až napokon zabudneme na to najdôležitejšie. Aby ste predišli takýmto situáciám, odporúčam vám urobiť si zoznam fotografií a dať ho svadobnému fotografovi (aby vás vedel prípadne upozorniť).  

2. Pripraviť si "záchrannú krabičku"
V nečakanej situácii vás môže „zachrániť“ zatvárací špendlík, ihla s niťou, make-up, príčesky, hrebeň, protizápalové tabletky, i tie proti bolesti hlavy, dezodorant, tampóny, pančuchy, očné kvapky a v niektorých prípadoch dokonca i náhradné topánky (ak ste si pre túto príležitosť kúpili úplne nové). Poprípade ďalšie drobnosti, ktoré by ste mohli potrebovať v prípade „katastrofy“. 

3. Zadeľte si čas
Možno sa radšej rozprávate pri stole so svojimi priateľmi, ako so vzdialenými bratrancami a tetuškami. Avšak v tento deň musíte venovať pár minút aj im. Je vhodné zadeliť si čas a pokúsiť sa stráviť s každým hosťom niekoľko minút a poďakovať mu za jeho prítomnosť. Až potom môžete zotrvať dlhšie s tými, s ktorými najviac chcete. 

4. Špeciálne menu
Už pri výbere a objednávaní vášho sviatočného menu musíte zvážiť, ktorý z hostí je celiatik, diabetik, alergik alebo vegetarián, aby ste predišli nepríjemným situáciám.


5. Niečo nové, niečo požičané, niečo modré
Ak patríte ku klasickým nevestám, ktoré veria na povery a dodržiavajú „nepísané zvyky“, nemali by ste zabudnúť ani na tento tradičný.


6. Kto má na starosti snubné prstene?
Jeden alebo druhý? V konečnom dôsledku je to jedno, len aby ste ich napokon nezabudli doma v zásuvke. Poverte tým radšej niekoho, komu dôverujete (poprípade si zabezpečte prstene do rezervy, aby ste zabránili sklamaniu).


7. Zostavte pestrý playlist
Možno, že vám sa páčia romantické slaďáky a váš partner zas obľubuje rock. Ak sa však chcete postarať o dobrú náladu všetkých hostí, musíte pripraviť pestrý zoznam skladieb – z každého rožku trošku.


8. Vy dvaja sa tiež počítate
Nájsť si v tento deň minútku sami pre seba je určite zložité. Napriek tomu, skúste si uchmatnúť a vychutnať aspoň jeden spoločný okamih. 


9. Špeciálne dátumy
Overte si, či niekto z vašich príbuzných alebo známych neoslavuje v ten istý deň narodeniny alebo nejaké výročie. Ak áno, prekvapte ho drobnosťou. Určite to ocení.


10. Užite si to !
Znie to ako klišé, ale je to naozaj to najdôležitejšie zo všetkého. Užite si tento deň naplno, obaja – nikto druhý to za vás nespraví.


Najčítanejšie články